Havadan Çekim Hizmetleri

Majesty La Mer Art Resort Havadan Otel Çekimi

Majesty La Mer Art Resort Havadan Otel Çekimi

Antaya’nın Kemer Bölgesi Göynük Mevkiinde bulunan Majesty La Mer Art Resort Havadan Otel Çekimi ADRONE Tarafından Gerçekleştirilmiştir.

Majesty La Mer Art Resort Hakkında Bilgi: Majesty La Mer Art Resort havadan otel çekimi Adrone tarfından gerçekleştirilmiştir. Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük mevkiine toplam 48000 metrekare alana konumlandırılan tesis 391 oda ile hizmet vermektedir. Yeşil ve mavinin eşsiz tonlarının içerisinde muhteşem bir tatil yapmanızı sağlayacak olan otel Antalya Hava alanına 46 km, Antalya şehir merkezine 36 km ve Kemer merkeze 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Çam ağaçlarının gölgesinde yer alan tesis denize sıfırdır. Denize sıfır konumda yer alan tesisin kum ve çakıl karışık özel plajı bulunmaktadır. Tesis ultra her şey dahil konseptte hizmet vermektedir. Konforunuz için her şeyin düşünüldüğü tesis bir çok imkanla misafirlerini ağırlıyor. Tesis misafirlerine açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, su kaydırağı, kaydıraklı havuz gibi olanaklar sunuyor. Spor severler için tenis kortu, basketbol sahası, masa tenisi, fitness merkezi gibi bir çok olanak ile tatilinizi daha keyifli hale getirebilir ve zinde kalabilirsiniz. Su ile iç içe olmak isteyenler için ise motorlu su sporları, banana ve dalış imkanları ile gün boyu tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Animasyonlar, gece şovları, disko ve çocuk diskosu ile ailece eğlenebilirsiniz. Tüm bu aktivitelerden sonra ise masaj, sauna, hamam, spa, cilt bakımı gibi imkanlardan yararlanarak günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Pilot: Furkan Başer
Dop: Oğuzhan Çoruh
Camera: Lumix GH3
Lens: Lumix 14-42 Pancake lens
Drone: Mikrokopter  6
Gimbal: Freefly Movi M5
Location: Kemer – Antalya / TURKEY

Diğer web sitelerimizi ziyaret edebilir hizmet verdiğimiz diğer sektörleri ve tüm çalışmalarımızı web sayfalarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan görüntüleyebilirsiniz.

Web Sitelerimiz: Aşağıda yer alan web sitelerimizden sektörel hizmet kategorisine göre diğer çalışmalarımızı da inceleyebilirsiniz.

www.adronepictures.com
www.flyingshotz.com

www.havadanvideo.com
www.havadanvideocekimi.com
www.havadanvideocekimleri.com

www.havadanstokvideo.com
www.havadanstokfotograf.com

www.havadanotel.com
www.havadanfabrika.com
www.havadansantiye.com

www.havadanpanorama.com
www.havadan360sanaltur.com

Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook, İnstagram, Google+, Pinterest ve Twitter sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

https://plus.google.com/+Adronepicturesgoogle
https://www.youtube.com/c/+adronepicturesplus
https://vimeo.com/adronepictures
https://www.facebook.com/adronepictures
https://instagram.com/adronepictures/
https://www.pinterest.com/adronepictures/
https://www.twitter.com/adronepictures
https://www.linkedin.com/company/6400712
https://myspace.com/adronepictures
http://feeds.feedburner.com/adronepictures

Adrone Medya Prodüksiyon Havadan Video, Fotoğraf, 360°Panorama Çekim ve Gör.Hiz.Ltd.Şti.