Havadan Çekim Hizmetleri

Kemer Phaselis Rose Club Havadan Hotel Çekimi

Kemer Phaselis Rose Club Havadan Hotel Çekimi

Antalya’nın Kemer ilçesinde yer alan Kemer Phaselis Rose Club Havadan Hotel Çekimi ADRONE tarafından gerçekleştirilmiştir.

Phaselis Rose Club Hotel Hakkında Bilgi: Kemer Phaselis Rose Club Havadan Hotel Çekimi ADRONE tarafından gerçekleştirilmiştir. Tesis Antalya’nın Kemer bölgesinde Tekirova mevkiinde yer almaktadır. 40 dönüm arazi üzerine kurulu olan tesis Antalya Hava Alanına 70 km, Antalya şehir merkezine 60 km ve Kemer merkezine 15 km uzaklıkta konumlanmıştır. Denize sıfır konumda bulunan otel 2 ana bina ve bahçedeki 7 blokta bulunan toplam 557 oda ile hizmet vermektedir. Tesis özel plajı, açık-kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı çocuk yüzme havuzu ve aquapark imkanlarıyla keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak. Su sporları, basketbol, tenis, plaj voleybolu, dart gibi çeşitli aktiviteler ile keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Tesis misafirlerine Türk, Balık, İtalyan ve Uluslararası olmak üzere 4 adet a la carte restaurant ve kapalı-açık teraslı restaurantlar ile hizmet vermektedir. Güzel vakit geçirmeniz için her şey düşünülmüş bu tesiste. Tesiste tatiliniz sürecince masa tenisi, voleybol, mini futbol gibi aktivitelerinin yanı sıra animasyon ve disko etkinlikleriyle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tesis küçük misafirlerinin eğlencelerini düşünmüş ve bunun için çocuk animasyonu ve mini kulüp ile hizmet vermektedir. Tesiste step, aorebik, jimnastik etkinliklerinin yanı sıra fitness merkezinde spor yaparak zinde kalabilirsiniz. Gün boyu yapılan etkinliklerin yorgunluğunu hamam, masaj, sauna ve spa hizmetleriyle üzerinizden atabilirsiniz.

Pilot: Furkan Başer
Dop: Oğuzhan Çoruh
Camera: Lumix GH3
Lens: Lumix 14-42 Pancake lens
Drone: Mikrokopter  6
Gimbal: Freefly Movi M5
Location: Kemer – Antalya / TURKEY

Diğer web sitelerimizi ziyaret edebilir hizmet verdiğimiz diğer sektörleri ve tüm çalışmalarımızı web sayfalarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan görüntüleyebilirsiniz.

Web Sitelerimiz: Aşağıda yer alan web sitelerimizden sektörel hizmet kategorisine göre diğer çalışmalarımızı da inceleyebilirsiniz.

www.adronepictures.com
www.flyingshotz.com

www.havadanvideo.com
www.havadanvideocekimi.com
www.havadanvideocekimleri.com

www.havadanstokvideo.com
www.havadanstokfotograf.com

www.havadanotel.com
www.havadanfabrika.com
www.havadansantiye.com

www.havadanpanorama.com
www.havadan360sanaltur.com

Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook, İnstagram, Google+, Pinterest ve Twitter sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

https://plus.google.com/+Adronepicturesgoogle
https://www.youtube.com/c/+adronepicturesplus
https://vimeo.com/adronepictures
https://www.facebook.com/adronepictures
https://instagram.com/adronepictures/
https://www.pinterest.com/adronepictures/
https://www.twitter.com/adronepictures
https://www.linkedin.com/company/6400712
https://myspace.com/adronepictures
http://feeds.feedburner.com/adronepictures

Adrone Medya Prodüksiyon Havadan Video, Fotoğraf, 360°Panorama Çekim ve Gör.Hiz.Ltd.Şti.