Havadan Çekim Hizmetleri

Karmir Resort Hotel Havadan Otel Çekimi

Karmir Resort Hotel Havadan Otel Çekimi

Antalya’nın Kemer – Göynük Bölgesinde Yer Alan Karmir Resort Hotel Havadan Otel Çekimi ADRONE Tarafından Gerçekleştirildi.

Karmir Resort Spa Hotel Hakkında Bilgi: Karmir Resort Hotel Havadan Otel Çekimi ADRONE tarafından gerçekleştirildi. 5 yıldızlı tesis Antalya’nın Kemer-Göynük bölgesinde yer almaktadır. 18000 metrekare alan üzerine kurulu olan tesis 297 oda ve 674 kişi kapasite ile hizmet vermektedir. Antalya Hava Alanı’na 40 km, şehir merkezine 30 km, Kemer merkezine 8 km uzaklıkta bulunan tesis sizlere ailece keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Denize 100 metre mesafede yer alan tesisin kendine ait özel kum ve çakıl plajları bulunmakta. Açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk yüzme havuzu imkanlarıyla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Su sporlarını sevenler için düşünülmüş ringo, muz ve paraşüt faaliyetleri ile gün boyu eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Ultra her şey dahil konseptinde hizmet veren otel misafirlerine özel olarak açık ve kapalı restaurant ve A la Carte ile hizmet sunmaktadır. Karmir Resort Spa Hotelde konforunuz için her şey düşünülmüş durumda. Tesiste tatiliniz sürecince tenis, bilardo, masa tenisi, atari gibi çeşitli aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Animasyon ve disco hizmetleri ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tüm bu aktivitelerden ve hizmetlerden sonra yine tesisin sunduğu hamam, sauna, masaj, cilt bakımı, fitness ve benzeri birçok hizmetler ile yorgunluğunuzu atabilir ve kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.

Pilot: Furkan Başer
Dop: Oğuzhan Çoruh
Camera: Lumix GH3
Lens: Lumix 14-42 Pancake lens
Drone: Mikrokopter  6
Gimbal: Freefly Movi M5
Location: Kemer – Antalya / TURKEY

Diğer web sitelerimizi ziyaret edebilir hizmet verdiğimiz diğer sektörleri ve tüm çalışmalarımızı web sayfalarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan görüntüleyebilirsiniz.

Web Sitelerimiz: Aşağıda yer alan web sitelerimizden sektörel hizmet kategorisine göre diğer çalışmalarımızı da inceleyebilirsiniz.

www.adronepictures.com
www.flyingshotz.com

www.havadanvideo.com
www.havadanvideocekimi.com
www.havadanvideocekimleri.com

www.havadanstokvideo.com
www.havadanstokfotograf.com

www.havadanotel.com
www.havadanfabrika.com
www.havadansantiye.com

www.havadanpanorama.com
www.havadan360sanaltur.com

Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook, İnstagram, Google+, Pinterest ve Twitter sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

https://plus.google.com/+Adronepicturesgoogle
https://www.youtube.com/c/+adronepicturesplus
https://vimeo.com/adronepictures
https://www.facebook.com/adronepictures
https://instagram.com/adronepictures/
https://www.pinterest.com/adronepictures/
https://www.twitter.com/adronepictures
https://www.linkedin.com/company/6400712
https://myspace.com/adronepictures
http://feeds.feedburner.com/adronepictures

Adrone Medya Prodüksiyon Havadan Video, Fotoğraf, 360°Panorama Çekim ve Gör.Hiz.Ltd.Şti.