Havadan Çekim Hizmetleri

Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi

Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi

Antalya’nın Manavgat İlçesinde Yer Alan Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi Adrone tarafından gerçekleştirildi.

Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi hakkında bilgi: Heaven Beach Resort & Spa oteli 1 ana binadan, 100 metre uzunluğunda özel plaja, Spa & Wellness merkezine, restoranlara, Irish Bar’a, eğlence ve spor aktivitelerine ve daha pek çok avantaja sahip olan 10000 m2’lik bir alana kurulmuştur. Lüks ve konforda zirve bir oteldir . Heaven Beach Resort & Spa, yetişkinler ve çocuklar için tüm olanakları ile müşterilerine hizmet veriyor.

Otel Antalya şehir merkezine 90 km uzaklıkta yer almaktadır.Bir çoğu deniz ve havuz manzarasına sahip 4 değişik tipte oda ve Suite seçenekleriyle konfor ve lüksü üst düzeyde yaşatan yetişkin otelimiz Heaven Beach Resort & Spa, Manavgat’ın sakin, şehrin gürültüsünden uzak Kızılağaç bölgesinde 10 bin metrekare alana heyetidir. Rahatlığı ve huzuru hissedeceğiniz tatilinizde beklentilerinizin çok ötesinde bir konaklama tecrübesi yaşayacaksınız. Birbirinden farklı özelliklere sahip; Deluxe odalardan, VIP özellikler taşıyan süitlere kadar farklı kategoride toplam 252 oda bulunuyor. Otelimiz, sadece oda ve süitleri ile değil; lokantaları, barları, SPA’sı, havuzları ve sahili ile lüksü, rahatlığı ve imtiyazlı hizmeti tatilinizin her hatıranda size hissettiriyor.

Heaven Beach Resort & Spa’da mükemmel bir konaklamanın yanı sıra, Türk ve dünya mutfağının en dikkat çekici ve en özel lezzetlerini de tatma fırsatını yakalayacaksınız. Açık büfe hizmet veren ana lokantamızda ve A’la Carte hizmeti sağlayan İtalyan, Uzakdoğu, Türk mutfaklarından oluşan 3 ayrı lokantamızda usta şeflerin çok özel seçimleri, hünerli elleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile mucizeler yaratılıyor.

Ayrı olarak pastalar, tatlılar ve atıştırmalıklar bir ana yemek doyumu sağlıyor. Özenle tasarlanmış mekanlarıyla, zengin içecek menüsünün sunulduğu barlar ise sevdiklerinizle beraber sıcak sohbetlerin vazgeçilmezleri olacak.

Heyecan verici performanslar, çok özel şovlar, temalı partiler, Gala akşamları, etkinlikler sabah & akşam aktiviteleri ile  eğlencenin doruklarına çıkacak, unutamayacağınız anları yetişkinler için hizmet veren otelimizin kalitesiyle yaşayacaksınız. Ayrı olarak discoda her gün gerçekleştirilen etkinliklerde müziğin ve dansın tadına doyamayacaksınız. Heaven Beach Resort & Spa’da tatilinizin her hatıra doyumsuz bir eğlenceye dönüşecek.

Güzel bir birlikteliğin ilk anlarını unutulmaz kılmak için düşlerinizi süsleyen romantik balayı tatiliniz Heaven Beach Resort & Spa’da gerçeğe dönüşüyor.

Pilot: Furkan Başer
Dop: Oğuzhan Çoruh
Camera: Lumix GH3
Lens: Lumix 14-42 Pancake lens
Drone: Mikrokopter  6
Gimbal: Freefly Movi M5
Location: Manavgat – Antalya / TURKEY

Roma Beach Resort Hotel Havadan Fotoğraf Çekimleri

Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 1
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 1
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 2
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 2
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 3
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 3
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 4
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 4
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 5
Heaven Beach Resort & Spa Havadan Fotoğraf Çekimi 5

 

Diğer web sitelerimizi ziyaret edebilir hizmet verdiğimiz diğer sektörleri ve tüm çalışmalarımızı web sayfalarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan görüntüleyebilirsiniz.

Web Sitelerimiz: Aşağıda yer alan web sitelerimizden sektörel hizmet kategorisine göre diğer çalışmalarımızı da inceleyebilirsiniz.

www.adronepictures.com
www.flyingshotz.com

www.havadanvideo.com
www.havadanvideocekimi.com
www.havadanvideocekimleri.com

www.havadanstokvideo.com
www.havadanstokfotograf.com

www.havadanotel.com
www.havadanfabrika.com
www.havadansantiye.com

www.havadanpanorama.com
www.havadan360sanaltur.com

Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook, İnstagram, Google+, Pinterest ve Twitter sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

https://plus.google.com/+Adronepicturesgoogle
https://www.youtube.com/c/+adronepicturesplus
https://vimeo.com/adronepictures
https://www.facebook.com/adronepictures
https://instagram.com/adronepictures/
https://www.pinterest.com/adronepictures/
https://www.twitter.com/adronepictures
https://www.linkedin.com/company/6400712
https://myspace.com/adronepictures
http://feeds.feedburner.com/adronepictures

Adrone Medya Prodüksiyon Havadan Video, Fotoğraf, 360°Panorama Çekim ve Gör.Hiz.Ltd.Şti.